Nasza Oferta​

Pranie tapicerki.

Każdy, kto dba o swoje mieszkanie z pewnością dba również o swój samochód. Nie tylko pod względem mechanicznym, ale także wizualnym, zarówno z zewnątrz jak i w środku. Codzienne eksploatowanie auta poprzez jedzenie i picie w samochodzie, palenie papierosów, a także przewożenie zwierząt, może doprowadzić do znacznego zabrudzenia tapicerki w samochodzie, a także pojawienia się nieprzyjemnych zapachów. Taka tapicerka jest doskonałym siedliskiem dla rozwoju bakterii, grzybów i innych drobnoustrojów, które mają ogromny wpływ na nasze zdrowie. 

Cykliczne czyszczenie tapicerki samochodowej, zatem pozytywnie wpłynie nie tylko na wygląd naszego auta, ale także na nasze zdrowie. 

To także dobre rozwiązanie, jeśli szykujesz swoje auto na sprzedaż. Nasza firma oferuje czyszczenie tapicerki samochodowej we wszystkich rodzajach pojazdów. Czyszczenie odbywa się przy użyciu profesjonalnych maszyn firmy KARCHER. 

Pranie tapicerki samochodowej

Czyszczenie tapicerki polega na spryskaniu pod ciśnieniem całej powierzchni roztworem z środka czyszczącego, a następnie wystarczy po chwili odessać rozpuszczony brud. Jest to dobre rozwiązanie również, gdy tylko chcemy odświeżyć wnętrze auta. Dzięki mocnym turbinom maszyn KARCHER w wypranej tapicerce pozostają jedynie śladowe ilości wilgoci, a po wyschnięci auto jest gotowe do dalszego użytkowania. 

Oprócz prania tapicerki oferujemy również takie usługi jak czyszczenie dywaników, bagażnika oraz boczków, czyszczenie podsufitki, mycie szyb, a także czyszczenie części plastikowych.