Nasza Oferta​

Pranie Mebli.

Meble tapicerowane są chyba najbardziej podstawowym elementem wyposażenia, a nierzadko również wystroju mieszkania. Zasadniczo w ogromnym stopniu decydują one o charakterze danego wnętrza. Z tego też powodu meble codziennego użytku powinny być nie tylko wygodne i funkcjonalne, ale powinny także cieszyć oko. 

Przy codziennym używaniu meble tapicerowane narażone są wiele zabrudzeń z kurzu, sierści czy po prostu jedzenia, które z czasem sprawiają, że tracą one swój pierwotny kolor.

 Profesjonalne czyszczenie mebli tapicerowanych to doskonały sposób na odświeżenie mebli, ale także na usunięcie uporczywych plam powstałych na przykład w skutek wylania wina. 

Pranie mebli

 

Dzięki wieloletniemu doświadczeniu oraz nagromadzonej wiedzy, w bezpieczny i profesjonalny sposób wypierzemy kanapy, fotele pufy, odświeżymy krzesła czy materace i narożniki. Nasza firma dokłada wszelkich starań, aby Państwa komfort był najważniejszy. Dostosowujemy usługi świadczone przez naszą firmę ściśle pod naszego klienta, dzięki czemu osiągamy jego pełne zadowolenie. Wszystkie meble profesjonalnie wypierzemy dzięki specjalistycznym maszynom oraz środkom czyszczącym firmy KARCHER, ponieważ użycie tylko profesjonalnych urządzeń do prania tapicerki meblowej pozwala osiągnąć zadowalający efekt. 

Pranie mebli polega na spryskaniu pod ciśnieniem całej powierzchni roztworem z środka czyszczącego, rozpuszczeniu wszelkiego brudu, a naste pinie wessaniu brudu do zbiornika maszyny. W efekcie pozostają czysty, świeże oraz pachnące meble, w pierwotnym wyglądzie pozbawione roztoczy i innych drobnoustrojów.