Nasza Oferta

Pranie Dywanów.

Samodzielne wypranie dywanu jest bardzo często niemożliwe, ze względu na to, ze zazwyczaj nie ma wystarczająco miejsca na rozłożenie go swobodnie, wypranie i pozostawienie do wyschnięcia. Skorzystanie z usług profesjonalnej firmy jest po prostu praktyczne. Ponad to w ten sposób dostaniemy naprawdę czysty dywan, a nie tylko odświeżony. 

Należy pamiętać o tym, że zanieczyszczenia na dywanie to nie tylko brud i kurz, ale także bakterie, pleść czy roztocza, przez które właśnie dywan może mieć wyjątkowo nieprzyjemny zapach. 

Nasza Firma dzięki wieloletniemu doświadczeniu, profesjonalnie wyczyści różnego rodzaju dywany, z nawet najtrudniejszych i najbardziej uporczywych zabrudzeń. 

Pranie wykładzin

 Przed przystąpieniem do czyszczenia dywanu, zapoznajemy się z materiałem, a następnie dobieramy najlepsze metody usuwania zabrudzeń. Samo czyszczenie dywanu zaczynamy od zraszania powierzchni dywanu wodą zmieszaną z odplamiaczem i środkiem czyszczącym. 

Następnie, po rozpuszczeniu wszelkiego brudu, urządzenie wsysa go do zbiornika, w efekcie pozostawiając czysty, świeży oraz pachnący dywan, pozbawiony roztoczy i innych drobnoustrojów.