Kilka słów

O naszej firmie.

Firma powstała w roku 1997 w Warszawie. Doświadczenie w zakresie prania dywanów nieprzerwanie zbieramy od 16 lat. Wykonujemy usługi w zakresie prania dywanów, tapicerki meblowej i samochodowej oraz wykładzin. Do naszej pracy wykorzystujemy wyłącznie urządzenia oraz środki czystości marki KARCHER.

Obsługujemy zarówno przedsiębiorstwa, jak również instytucje i osoby prywatne. Zawsze sprawnie i dokładnie czyścimy wykładziny na dużych powierzchniach, nie pomijając żadnych zakamarków i newralgicznych miejsc. Oprócz firm, bardzo często korzystają z naszych usług osoby prywatne, które nie mają czasu bądź możliwości na kompleksowe zadbanie o czystość w swoim mieszkaniu.
Pranie wykładzin
element_11

Trzy Filary

To one sprawiają,
że jesteśmy najlepsi.

Nasza działalność opiera się na trzech filarach: doświadczenie, zadowolenie klientów i nowoczesny sprzęt. Dzięki naszemu doświadczeniu i wiedzy, możemy doradzić naszym klientom w każdej sytuacji, nawet jeżeli plamy wydają się wręcz niemożliwe do usunięcia. Należy pamiętać, że zabrudzona tapicerka, dywan czy wykładzina oprócz brudu i kurzu, posiada także bakterie, pleść czy roztocza, właśnie z tego względu może mieć wyjątkowo nieprzyjemny zapach. Wiedza na temat skutecznego usuwania nieczystości jest podstawą naszej pracy. Zawsze kompleksowo i indywidualnie podchodzimy do zlecenia odświeżania tapicerki, czyszczenia wykładzin czy prania dywanów. Warszawa to główny obszar naszego działania, jednak zapraszamy do skorzystania z naszych usług również klientów z okolicy Warszawy.

Metody czyszczenia

Nasz Serwis.

Dzięki profesjonalnym maszynom marki KARCHER możemy zapewnić najwyższą jakość usuwania zabrudzeń i plam na dywanach i wykładzinach. Przed przystąpieniem do pracy zapoznajemy się z rodzajem dywanu i dobieramy najlepsze metody. Czyszczenie dywanów zaczynamy od zraszania powierzchni wodą zmieszaną z odplamiaczem i środkiem czyszczącym. Po rozpuszczeniu brudu, urządzenie wsysa go do zbiornika, a efektem jest czysty, świeży i pachnący dywan, pozbawiony roztoczy i innych drobnoustrojów.

Zasięg

Pranie i czyszczenie w Warszawie i okolicach

Obsługujemy zarówno przedsiębiorstwa, jak też instytucje i osoby prywatne. Pracujemy na terenie Warszawy i okolic.Dzielnice, w których wykonujemy usługi prania i czyszczenia dywanów to:
Warszawa – Włochy
Warszawa – Ursus
Warszawa – Wola
Warszawa – Ochota
Warszawa – Śródmieście
Warszawa – Żoliborz
Warszawa – Bielany
Warszawa – Praga Południe
Warszawa – Praga Północ
Warszawa – Mokotów
Warszawa – Ursynów
Warszawa – Targówek
Warszawa – Białołęka
Warszawa – Wawer
Warszawa – Rembertów
Warszawa – Wesoła
Warszawa – Wilanów

Oraz okolice takie jak: Piastów, Pruszków, Konstancin Jeziorna, Legionowo, Raszyn, Janki, Łomianki, Stare Babice, Ożarów, Radzymin, Marki, Nieporęt, Zielonka, Izabelin i inne.Jesteśmy gotowi do pracy przez 7 dni w tygodniu. Świadczymy także usługi w zakresie kompleksowego sprzątania biur, mieszkań i instytucji. Sprawdź cennik prania dywanów oraz zamów czyszczenie dywanu w Warszawie lub okolicach.
element_12