Nasza Oferta​

Mycie Okien.

Tak jak dywany, tak i okna powinny być solidnie umyte raz na jakiś czas. Jest to jednak zadanie, które przerasta wiele osób, ponieważ uważają oni, że mycie okien jest tak trudne, a ponad to, że nie mają odpowiednich narzędzi. Niektórzy po prostu nie mają na to czasu, zwłaszcza, jeśli lokal posiada wiele przeszklonych powierzchni czy okien. Dla takich osób doskonałym rozwiązaniem jest wynajęcie profesjonalnej firmy, która szybko i skutecznie umyje każdego rodzaju okna. 

Nasze usługi wykonujemy w oparciu o najwyższej klasy, profesjonalny sprzęt i środki czyszczące marki KARCHER.  Do mycia okien wykorzystujemy maszynę, która umożliwia czyszczenie okien z użyciem gorącej pary pod wysokim ciśnieniem, która rozpuszcza brud nawet z najgłębszych zakamarków okiennych ram, nie pozostawiając przy tym smug. Dzięki temu mycie okien jest niezwykle skutecznym sposobem na usunięcie zabrudzeń i drobnoustrojów. 

To doskonałe rozwiązanie zarówno dla o przedsiębiorstwa, jak również instytucje i osoby prywatne. Oprócz przedsiębiorstw, bardzo często korzystają z naszych usług osoby prywatne, które nie mają czasu bądź możliwości na kompleksowe zadbanie o czystość w swoim mieszkaniu.