facebook
Logo firmy

Oferta

 • Czyszczenie dywanów w Warszawie
  Czyszczenie dywanów w Warszawie
 • Pranie tapicerki samochodowej
  Pranie tapicerki samochodowej
 • Pranie wykładzin i tapicerki meblowej
  Pranie wykładzin i tapicerki meblowej

W zakresie naszych prac mogą Państwo znaleźć:

Pranie dywanów

Pierzemy dywany różnego rodzaju, usuwamy najtrudniejsze zabrudzenia. Wszystko odbywa się dzięki specjalistycznym maszynom KARCHER. Czyszczenie dywanów polega na zraszaniu powierzchni czyszczącej wodą ze środkiem czyszczącym i odplamiaczem, a następnie rozpuszczony brud jest wsysany do zbiornika urządzenia. Jeśli pranie dywanów w Warszawie to tylko u nas!

Pranie wykładzin

Wykładziny pierzemy i czyścimy zarówno w naszej firmie jak też u Klienta. Nie ma dla nas znaczenia czy powierzchnia jest duża, czy mała. Staramy się zaspokoić potrzeby każdego klienta. Nie masz czasu na pranie wykładziny w Warszawie ? Zadzwoń do nas!

Pranie tapicerki meblowej

Czasami zastanawiamy się co zrobić w naszym domu, aby coś pozmieniać. Stare meble wydają nam się mniej atrakcyjne. Dochodzimy do wniosku, że najlepiej jest kupić nowe. To wiąże się ze sporymi wydatkami. Warto się wtedy zastanowić nad odświeżeniem wnętrza. Najprostszym rozwiązaniem są gruntowne prządki.

Jesteśmy przekonani, że wypranie tapicerki meblowej jest na pewno o wiele tańsze niż zakup nowej. Odświeżymy twoje krzesła i pufy. Wyczyścimy fotele biurowe i wypoczynkowe. Wypierzemy kanapy, wersalki, narożniki i materace. Pranie tapicerki meblowej na terenie Warszawy tylko u nas. Sprawdź nas !

Pranie tapicerki samochodowej

Każdy z nas w większym lub mniejszym stopniu próbuje zadbać nie tylko o swoje mieszkanie, ale także o swój samochód. Jedzenie czy picie podczas jazdy może wpłynąć na stan zabrudzenia naszego auta. Okruchy czy też rozlany napój nie tylko mogą zniszczyć tapicerkę, ale taki stan zabrudzenia jest idealnym środowiskiem do rozwoju bakterii i drobnoustrojów, które mają ogromny wpływ na nasze zdrowie. Zadbaj o siebie i swoich bliskich. Zamów pranie tapicerki samochodowej w Warszawie

Wykonujemy takie usługi jak:

Pranie i czyszczenie foteli,

 • pranie i czyszczenie dywaników, bagażnika oraz boczków,
 • czyszczenie podsufitki,
 • mycie szyb, czyszczenie części plastikowych.